Ochrana osobních údajů
Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých zadaných osobních a citlivých údajů na WWW stránkách inzerce-realit.com, inzerciarealit.sk za účelem podávání inzerátů nebo za účelem kontaktování inzerentů, případně i dalších služeb, které portál nabízí, např. sociální služby - jako vytváření profilů apod. a také k zasílání dalšího sdělení v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění.


Souhlasím s využíváním mých kontaktních údajů za účelem šíření obchodních sdělení od portálu www.inzerce-realit.com, inzerciarealit.sk tak obchodních či reklamních sdělení týkajících se výrobků a služeb třetích subjektů.

Tento souhlas uděluji provozovateli portálu: Marek Koňařík, Hovězí 641, 756 01, ič: 73879738Zároveň souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami portálu www.inzerce-realit.com,které jsem si pečlivě přečetl na internetové adrese - http://www.inzerce-realit.com/podminky/Vámi vložené osobní údaje do služby www.inzerce-realit.cz, inzerciarealit.sk jsou prováděny na dobu neurčitou a je možné je kdykoli zrušit po přihlášení do svého účtu. Provozovatel si vyhrazuji právo při porušení podmínek odstranit uživatele ze služby a vymazat veškerá jeho data.Prohlašuji, že budu využívat služeb www.inzerce-realit.com, inzerciarealit.sk s nejlepším vědomím a svědomím. Zejména budu zadávat pravdivé informace a nebudu se dopouštět nedovolených praktik, jako jsou například opakované registrace či uvádění nepravdivých informací.Tyto podmínky jsou platné od 1.5.2008, poslední aktualizace 6.12.2014

TOPlist